SUN WINNER – dārza mājas un bīdāmās stikla sistēmas

SUN WINNER piedāvā Latvijas laika apstākļiem ideāli piemērotas dārza mājas, pergolas, bīdāmās stikla sistēmas un žalūzijas, kas nodrošina aizsardzību no saules, vēja, lietus un sniega visu cauru gadu. Pateicoties modernāko tehnoloģisko risinājumu izmantošanai, SUN WINNER  produkti ir labākais risinājums visiem dārziem un terasēm, gan privātmājās, gan arī komerctelpās.

Dārza mājas ir izgatavota no augstākās kvalitātes ekstrudēta alumīnija un nerūsējošā tērauda, padarot to lietojamu visu cauru gadu. Nepārspējama sniega izturība – līdz 5000kg maksimālajam lapenes izmēram. Dārza mājas jumts ir veidots no alumīnija paneļiem, kurus var regulēt diapazonā no 0° līdz 135°, ļaujot pilnībā kontrolēt saules gaismu un aizsargāt pret nokrišņiem. Pateicoties vismodernāko tehnoloģiju izmantošanai, lapeni un aksesuārus var vadīt ar viedtālruni vai planšetdatoru no jebkuras vietas pasaulē.

SUN WINNER piedāvā pārsteidzošu iespēju integrēt tehniski vismodernākos risinājumus un pilnībā automatizēt piedāvātos produktus. Moderns un integrēts LED apgaismojums, laikapstākļu sensori, sildītāji un audio sistēma, kas tiek vadīta, izmantojot Bluetooth, ir tikai daži no daudziem pieejamajiem risinājumiem.

Pateicoties pārsteidzošajām estētiskajām vērtībām, SUN WINNER produkti būs lielisks papildinājums ikvienai āra telpai. Noslēptie skrūvju savienojumi, ļoti bagātīgs krāsu piedāvājums un iespaidīga izstrādājuma apdare ir spēj apmierināt pat visprasīgākos klientus.

Izlasiet, kāpēc dot priekšroku SUN WINNER produktiem

sun-winner-darza-majas
sun-winner-darza-majas-5

Win Climatic

Revolucionāra un inovatīva, pilnībā automatizēta dārza māja. Pateicoties modernāko tehnoloģisko risinājumu izmantošanai, WIN CLIMATIC ir labākais risinājums visiem dārziem un terasēm, gan privātmājās, gan komerctelpās.

Sākuma cena: 6290€ (200x200cm)

sun-winner-darza-majas-8

Win Climatic Slide

Bīdāmā jumta lapene WIN CLIMATIC SLIDE nodrošina pilnībā regulējamu saules gaismas intensitāti pateicoties mūsdienīgam, pilnībā automātiskam jumtam ar salokamiem paneļiem. Aizsardzība no spilgtas saules gaismas, regulējot jumta atvēruma līmeni, ir tikai viena no daudzām šīs sistēmas priekšrocībām.

Sākuma cena: 13990€ (200x200cm)

sun-winner-darza-majas-11

Win Rain

Mūsdienīga auduma lapene ar regulējamiem jumta paneļiem, kas sniedz iespēju pilnībā kontrolēt terasi no saules un lietus. Pateicoties audumu uzklāšanai ar unikālajai metodei, WIN RAIN bloķē kaitīgos saules starus, tajā pašā laikā pieļaujot atbilstošu gaismas daudzumu.

 

terases-glazes

Win Glass

Rūdīta stikla bīdāmo paneļu sistēma, kas ir īpaši pielāgota pergolām, dārza mājām un stikla jumtiem. WIN GLASS nodrošina apbrīnojami optimālu kombināciju starp vizuālo un termālo komfortu, kā arī ir lielisks aizsardzība pret ārējiem laika-apstākļiem.

Sākuma cena: 2490€ (200x240cm)

areja-zaluzija

Win Screen

Mūsdienīgi logu pārklājuma izstrādājumi, kas parasti tiek montēti uz loga ārējās puses vai stikla sienas, līdzīgi klasiskajām ārējām rullo vai fasādes žalūzijām. Win Screen žalūzijas galvenokārt ir paredzētas, lai nodrošinātu papildu aizsardzību pret pārmērīgu saules gaismu, kā arī logu un telpu pārkaršanu.

Sākuma cena: 530€ (100x100cm)

bidamie-paneli

Win Panels

WIN PANELS ir moderns produkts, kas ir ideāli piemērots pergolām, dārza mājām un terases jumta segumam. WIN PANELS nodrošina papildus aizsardzību pret laika apstākļiem, palielinā privatumu un uzlabo estētisko vērtību jebkurai telpai.

 

Šeit varat lejupielādēt Sun Winner produktu katalogu

Kāpēc izvēlēties Sun Winner dārza mājas

Sun Winner produkti ir veidoti tā, lai tie izturētu

SUN WINNER produkti ir izgatavoti no alumīnija, stikla un dažādiem pārklājumiem, kas nodrošina augstu produkcijas kvalitāti.

Tas nozīmē, ka nav jāuztraucas par sniega uzkrāšanos ziemā (nestspēja 200 kg/m2) un stipriem vējiem, kas pūš rudenī.

sun-winner-darza-majas-3

Produktu var pielāgot tieši Jūsu vajadzībām

SUN WINNER produktu klāstam ir dažādi stili un toņi. Ir iespējams arī pasūtīt pašnesošu konstrukciju vai daļēji pie sienas stiprināmu konstrukciju.

Nojumes var aprīkot ar ļoti plašu papildus aprīkojuma klāstu. Un tās var padarīt pilnībā automatizētas.

sun-winner-darza-majas-4

Visi stiprinājuma punkti un kabeļi ir paslēpti

Ļoti plašs papildaprīkojuma klāsts

Iespējams pielāgot katra klienta vēlmēm

Mēs palīdzēsim Jums atrast piemērotu risinājumu

Kontakti

Droši sazinieties