Nojumes Jūsu pagalmam

Latvijā ir grūti iedomāties dārzu bez nojumes un pergolām, kas pasargās no saules, vēja un lietus. Tāpēc esam Jums sarūpējuši pielāgojamās dārza lapenes un nojumes, īpaši piemērotas mūsu mainīgajam laikam. Vizuāli tās ļauj krietni paplašināt mājokļa platību, uzlabo ārtelpas funkcionalitāti, vienlaicīgi saglabājot vides estētiku.

Mūsu sortimentā ir īpašās alumīnija pergolas, ko ražo itāļu zīmols Pratic, tās tiek pielāgotas katra klienta vajadzībām līdz pat mazākajai detaļai.

Kā arī Polijā ražotās Sun Winner dārza mājas, kas sevī apvieno lielisku kvalitātes un cenas attiecību.

nojume-3

Kura nojume atradīsies Jūsu pagalmā?

kvalitativa-nojume

PRATIC – alumīnija nojumes, pergolas un markīzes

No projektēšanas līdz ražošanai — Ražots Itālijā — Pratic piedāvā plašu risinājumu klāstu, kas nodrošina aizsardzību pret sauli, vēju un lietus, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus un labākos audumus – viss ir pakļauts stingrai pārbaudei un sertifikācijai. Rezultāts ir unikāla uzņēmuma kultūra, kas ir redzama visiem. Pratic darbojas jau no 1960. gada.

sun-winner-darza-majas-2

SUN WINNER – dārza mājas un bīdāmās stikla sistēmas

SUN WINNER bioklimatiskās dārza mājas bez trokšņa mijiedarbojas ar dabu, piedāvājot Jums pastāvīgu labsajūtu mainīgos laikapstākļos. Tās nodrošina aizsardzību no saules, vēja, lietus un sniega visu cauru gadu.

Kontakti

Droši sazinieties