produkti-pagalmam

MĒS PALĪDZĒSIM ATRAST LABĀKO RISINĀJUMU JŪSU MĀJAS PAGALMAM

Sazinieties

SIA OUTDOOR LIVING

Tel: +37127298878
E-post: info@dreamyard.lv

Dreamyard.lv Showroom

Nāciet un izmēģiniet mūsu produktus:

Pie mums atradīsiet āra masāžas vannas un džakuzi, dārza mājas un nojumes, ogļu grilus, galdus-kamīnus un citus dārza piederumus laika pavadīšanai ar ģimeni un draugiem – gan ar veselību saistītiem mērķiem, gan vienkārši priekam un labsajūtai. Uzņēmums piedāvā kvalitatīvus risinājumus ārpustelpu dzīves baudīšanai Latvijas klimatā.

  • “Arctic Spas” masāžas vannas un baseinus, kas radīti lietošanai visu cauru gadu zem klajas debess. Ikviena “Arctic Spas” masāžas vanna un baseini radīti lietošanai visu gadu svaigā gaisā – arī visaukstākajos laikapstākļos, jo tie ir ražoti Kanādas bargo ziemu apstākļiem.
  • “Drop Spa” modernos āra džakuzi, kas mājas iekšpagalmā vai pie ezera esošajā vasaras mājā piešķirs jūsu ikdienai greznību. “DROP Spa” džakuzi ir greznība ikdienā un jebkur.
  • “Pratic” modernās dārza mājas un nojumes. No projektēšanas līdz ražošanai — Ražots Itālijā — Pratic piedāvā plašu risinājumu klāstu, kas nodrošina aizsardzību pret sauli, vēju un lietus, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus un labākos audumus – viss ir pakļauts stingrai pārbaudei un sertifikācijai.
  • Sun Winner” – dārza mājas un bīdāmās stikla sistēmas. Bioklimatiskās dārza mājas bez trokšņa mijiedarbojas ar dabu, piedāvājot Jums pastāvīgu labsajūtu mainīgos laikapstākļos. Tās nodrošina aizsardzību no saules, vēja, lietus un sniega visu cauru gadu.
  • “Big Green Egg” keramiskos ogļu grilus, kas ēdiena gatavošanu pacels jaunā līmenī. Keramiskie materiāli ar mūža garantiju nodrošina to lietošanu arī vismitrākajos un aukstākajos laikapstākļos.
  • “Happy Cocooning” galdus-kamīnus, kas parastu terases kafijas galdiņu pārveido par terases sildītāju, kas turklāt rada omulīgu atmosfēru pat vējainos laikapstākļos.

Kontakti

Droši sazinieties