Win Climatic

WIN CLIMATIC

Revolucionāra un inovatīva, pilnībā automatizēta dārza māja. Pateicoties modernāko tehnoloģisko risinājumu izmantošanai, WIN CLIMATIC ir labākais risinājums visiem dārziem un terasēm, gan privātmājās, gan komerctelpās.

Pilna kontrole

Dārza mājas jumts ir veidots no alumīnija paneļiem, kurus var regulēt diapazonā no 0° līdz 135°, ļaujot pilnībā kontrolēt saules gaismu un aizsargāt pret nokrišņiem. Pateicoties vismodernāko tehnoloģiju izmantošanai, lapeni un aksesuārus var vadīt ar viedtālruni vai planšetdatoru no jebkuras vietas pasaulē.

Izturība

WIN CLIMATIC ir izgatavota no augstākās kvalitātes ekstrudēta alumīnija un nerūsējošā tērauda, padarot to par visu gadu lietojamu dārza māju ar neparastu izturību pret ārējiem laika apstākļiem. Nepārspējama sniega izturība – līdz 5000kg maksimālajam lapenes izmēram.

Funkcionalitāte un inovācijas

WIN CLIMATIC piedāvā pārsteidzošu iespēju integrēt tehniski vismodernākos risinājumus un pilnībā automatizēt dārza māju. Moderns un integrēts LED apgaismojums, laikapstākļu sensori, sildītāji un audio sistēma, kas tiek vadīta, izmantojot Bluetooth, ir tikai daži no daudziem pieejamajiem risinājumiem.

Drošība un privātums

SUN WINNER sniedz iespēju nosegt visas dārza mājas sienas ar modernām WIN SCREEN žalūzijām vai WIN GLASS bīdāmā stikla paneļiem. WIN SCREEN paneļi nodrošina papildu aizsardzību pret jebkādiem laikapstākļiem un kukaiņiem, būtiski palielinot privātumu.

Estētika

Pateicoties pārsteidzošajām estētiskajām vērtībām, WIN CLIMATIC būs lielisks papildinājums ikvienai āra telpai. Noslēptie skrūvju savienojumi, ļoti bagātīgs krāsu piedāvājums un iespaidīga izstrādājuma apdare ir spēj apmierināt pat visprasīgākos klientus.

Sākuma cena: 6290€ (200x200cm)

sun-winner-darza-majas-6
sun-winner-darza-majas-7
sun-winner-darza-majas-6
sun-winner-darza-majas-7

Uzstādīšanas iespējas

Eraldiseisev aiamaja või varjualune

Brīvi stāvoša

Balstās uz četriem vai vairāk balstiem. Parasti tas ir piestiprināts pie terases, bet to var uzstādīt arī uz citiem pamatiem.

Piestiprināts pie sienas

Ir iespējams piestiprināt vienu pusi pie sienas un izmantot tikai divas vai vairāk atbalsta balstus.

Seinale toetuv varjualune

Savienoti vairāki moduļi

Ir iespējams apvienot vairākus moduļus, lai nosegtu lielāku virsmu.

Papildus iespējas

LED apgaismojums

 • Iespaidīga LED apgaismojuma konfigurācija un integrācijas iespējas dārza mājas konstrukcijā vai jumtā paneļos. Pieejamās LED gaismas: BALTA, RGB vai RGBW.

WIN SCREEN žalūzijas

 • Izlaižamas vertikālās žalūzijas ar auduma vilces kontroli.

WIN GLASS Bīdāmas stikla durvis

 • Panorāmas stikla sienas. Slidināmas un atveramas stikla durvis.

Integrēta audio sistēma

 • 2 iebūvēti 23W/8Ohm skaļruņi, pieejami divās krāsās. Skaņas kontrole, izmantojot Bluetooth programmu.

Sensori

 • Temperatūras
 • Apgaismojuma
 • Lietus
 • Sniega
 • Vēja

Win Climatic Smart Control

 • Pateicoties viedajam vadības panelim, dārza māju un visu papildus aprīkojumu var vadīt ar viedtālrunis vai planšetdatoru no jebkuras vietas pasaulē.

Sildītāji

 • Dārza māja var būt aprīkota ar sildītājiem, kas saglabās siltumu vēsos pavasara rītos un rudens vakaros.
 • Iebūvēts Low Glare emitētājs – ierīce, kas neapžilbina acis.

Kontakti

Droši sazinieties