produkti-pagalmam

MĒS PALĪDZĒSIM ATRAST LABĀKO RISINĀJUMU JŪSU MĀJAS PAGALMAM

Burbuļvannas ūdens apkope un tīrība

Svarīgākais burbuļvannas ūdens apkopē un tīrībā!

Tehniski vienīgās ķimikālijas nesaturošās karstās vannas ir tās, kuras pēc katras lietošanas reizes tiek nomainīts ūdens. Pirmā lieta, kas jums jāsaprot, ir tas, ka ūdens ir jūsu burbuļvannas “dzīvības avots”, tāpēc burbuļvannas ūdens apkope un tīrība ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu labu ūdens kvalitāti. Zemāk mēs pastatīsim par risinājumiem, kā uzturēt jūsu burbuļvannas ūdeni tīru.

Ir 3 galvenie faktori, kas jums jāpatur prātā jūsu burbuļvannas ūdens apkopē un tīrībā:

  • Jūsu filtra tīrība.
  • Pareizs ūdens dezinfekcijas līdzekļa līmenis (piemēram, hlors).
  • Pareizs pH līmenis.

Burbuļvannas ūdens apkope un tīrība parasti ir jāveic manuāli, tas ir visizplatītākais veids spa nozarē. Mēs piedāvājam arī šo iespēju un produktus, kas būtu jāiekļauj savā spa ūdens tīrības sākuma komplektā:

Lūdzu, skatieties šo VIDEO, kurā mēs pastāstam par šiem produktiem un to, kā tos pievienot jūsu spa ūdenim. Šī instrukcija attiecas arī uz Drop baseiniem.

Ja šis ūdens kopšanas veids jums nešķiet piemērots, tad Arctic Spas ir izstrādājis burbuļvannu ūdens aprūpes automatizācijas sistēmas, kas padarīs jūsu dzīvi daudz vieglāk rūpējoties par jūsu burbuļvannas ūdeni. Šīs sistēmas ir:

  • SpaBoy
  • Onzen
  • Peak ozone

Lūdzu, skatieties šo VIDEO (SpaBoy un Onzen) un šo VIDEO (Peak Ozone), kur mēs pastāstam par šīm sistēmām un to, cik daudz tās atvieglos jūsu dzīvi, rūpējoties par jūsu burbuļvannas ūdens kvalitāti. Lūdzu, ņemiet vērā, ka SpaBoy sistēmu var pasūtīt tikai Arctic Spas Luxus un Baseinu klases sērijām.

Vēl viena lieta, kas ir ļoti svarīgi burbuļvannas ūdens apkopē un tīrībā, ir jūsu burbuļvannas filtra kvalitāte.

Visizplatītākais filtrs, ko spa nozarē izmanto līdz pat šai dienai, ir parastais mazgājamais filtrs. Šis filtrs ir regulāri jāmazgā (vienu vai divas reizes ik pēc pāris nedēļām). Šo iespēju joprojām piedāvājam Arctic Spas Standard un Pemium klases spa un arī Drop Pools. Tāpat esam izstrādājuši vienreizējo filtru (Sentinel), kas klientiem nav regulāri jāmazgā un tas kalpo līdz pat 4 mēnešiem. Šis ir daudz labāks filtrs nekā mazgājamais — tajā var ievietot līdz pat 1 mikronu netīrumu daļiņu, salīdzinot ar 20 mikrokoniem mazgājamiem filtriem.

Acrtic Spas Luksus klases un baseina modeļiem tagad esam izstrādājuši pilnīgi jaunu maiņas filtru ar nosaukumu “Progressive Smart Filtration”. Šī vienkāršā, taču pārsteidzoši efektīvā sistēma izmanto vairākus dažādu filtru materiālu slāņus, lai efektīvi uztvertu visa izmēra spa ūdenī atrodamās daļiņas. Mēs sākam ar pirmo slāni, kas paredzēts lielu daļiņu uztveršanai. Lēnām samazinām materiāla slāņu izmēru filtra kasetnē, lai notvertu mazākās daļiņas ūdenī. Filtros izmantojam 5 dažādu veidu materiālus, kas ļauj katram slānim uztvert daļiņu izmēru, kam tas bija paredzēts. Rezultāts ir pārsteidzoši tīrs ūdens un ievērojami uzlabots filtra ilgmūžība.

Lai labāk izprastu mūsu filtrēšanas sistēmas, lūdzu, skatiet šo VIDEO.

Pateicamies par izrādīto interesi par mūsu produktiem. Lai izvēlētos savām vajadzībām piemērotāko spa, lūdzu, apmeklējiet mūsu lapu SPA MODEĻI.

Kontakti

Droši sazinieties