Win Rain

Mūsdienīga auduma lapene ar regulējamiem jumta paneļiem, kas sniedz iespēju pilnībā kontrolēt terasi no saules un lietus. Pateicoties audumu uzklāšanai ar unikālajai metodei, WIN RAIN bloķē kaitīgos saules starus, tajā pašā laikā pieļaujot atbilstošu gaismas daudzumu.

WIN RAIN ir ideāls risinājums viesnīcām, privātmājām, restorāniem, bāriem, atpūtas un izklaides centriem. Plaša krāsu izvēle un papildus iespējas nodrošina iespēju pielāgot lapeni jebkurai, pat visprasīgākajai videi. Unikāls dizains, pielietotie risinājumi un augstākās kvalitātes komponenti apvienojas ārkārtīgi izturīgā un funkcionālā produktā, kas spēj attaisnot pat vislielākās prasības.

Katra WIN RAIN lapene ir rūpīgi izgatavota, izmantojot augstākās kvalitātes audumus no pazīstamākajiem ražotājiem. Neparastas tehniskās un vizuālās īpašības, sensacionāla izturība pret ārējiem apstākļiem un ļoti daudzveidīga krāsas izvēle ir tikai daži no tiem.

Integrēts moderns LED apgaismojums

Katru WIN RAIN lapeni var papildus aprīkot ar integrētu baltu LED apgaismojumu, kas atrodas jumtā. Pēc izvēles ir pieejamas RGB gaismas krāsas. Ir papildus iespēja aprīkot regulējamu apgaismojuma funkciju, nodrošinot lielāku gaismas intensitātes kontroli. Apgaismojums tiek kontrolēts ļoti vienkāršā veidā, izmantojot tālvadības pulti, viedtālruni vai planšetdatoru.

 

sun-winner-darza-majas-12
sun-winner-darza-majas-13
sun-winner-darza-majas-12
sun-winner-darza-majas-13

Uzstādīšanas iespējas

Eraldiseisev aiamaja või varjualune

Brīvi stāvoša

Balstās uz četriem vai vairāk balstiem. Parasti tas ir piestiprināts pie terases, bet to var uzstādīt arī uz citiem pamatiem.

Piestiprināts pie sienas

Ir iespējams piestiprināt vienu pusi pie sienas un izmantot tikai divas vai vairāk atbalsta balstus.

Seinale toetuv varjualune

Savienoti vairāki moduļi

Ir iespējams apvienot vairākus moduļus, lai nosegtu lielāku virsmu.

Papildus iespējas

LED apgaismojums

  • Iespaidīga LED apgaismojuma konfigurācija un integrācijas iespējas dārza mājas konstrukcijā vai jumtā paneļos. Pieejamās LED gaismas: BALTA, RGB vai RGBW

WIN SCREEN žalūzijas

  • Izlaižamas vertikālās žalūzijas ar auduma vilces kontroli

WIN GLASS Bīdāmas stikla durvis

  • Panorāmas stikla sienas. Slidināmas un atveramas stikla durvis

Sensori

  • Temperatūras
  • Apgaismojuma
  • Lietus
  • Sniega
  • Vēja

Win Climatic Smart Control

  • Pateicoties viedajam vadības panelim, dārza māju un visu papildus aprīkojumu var vadīt ar viedtālrunis vai planšetdatoru no jebkuras vietas pasaulē

Kontakti

Droši sazinieties