Win Climatic Slide

Bīdāmā jumta lapene WIN CLIMATIC SLIDE nodrošina pilnībā regulējamu saules gaismas intensitāti pateicoties mūsdienīgam, pilnībā automātiskam jumtam ar salokamiem paneļiem. Aizsardzība no spilgtas saules gaismas, regulējot jumta atvēruma līmeni, ir tikai viena no daudzām šīs sistēmas priekšrocībām. Pergola WIN CLIMATIC SLIDE ļauj regulēt temperatūru konstrukcijas iekšpusē, atverot žalūzijas vai arī aizsargājot pret nokrišņiem, kad aizvērta.

WIN CLIMATIC SLIDE ir ideāls risinājums viesnīcām, privātmājām, restorāniem, bāriem, atpūtas un izklaides centriem. Plaša krāsu izvēle un papildus iespējas nodrošina iespēju pielāgot lapeni jebkurai, pat visprasīgākajai videi. Unikāls dizains, pielietotie risinājumi un augstākās kvalitātes komponenti apvienojas ārkārtīgi izturīgā un funkcionālā produktā, kas spēj attaisnot pat vislielākās prasības.

Izturīgi un funkcionāli jumta paneļi

Jumta paneļi kustoties maina savu slīpuma leņķi no 0° līdz 110°, nodrošinot papildus iespēju regulēt saules gaismas intensitātes līmenis. Pastiprināta paneļu struktūra ļauj izgatavot lapenes līdz 4m platumā.

Izturīga konstrukcija

WIN CLIMATIC SLIDE ir izgatavota no augstākās kvalitātes alumīnija komponentiem un nerūsējošā tērauda. Pateicoties 6063 T5 tipa alumīnija izmantošanai, konstrukcija ir īpaši izturīga pret laikapstākļu ietekmi, tostarp vēju, sniegu un lietu.

Tālvadība

Katra WIN CLIMATIC SLIDE lapene ir aprīkota ar modernu radio-vadāmu motoru ar iekļautu tālvadības pulti vai izmantojot Wi-Fi. Paneļu leņķa regulēšana, jumta atvēršana/aizvēršana, gaismas intensitātes regulēšana ir tikai dažas no funkcijām, kuras varat vadīt, izmantojot tālvadības pulti, tālruni vai planšetdatoru.

Sākuma cena: 13990€ (200x200cm)

sun-winner-darza-majas-9
sun-winner-darza-majas-10
sun-winner-darza-majas-9
sun-winner-darza-majas-10

Uzstādīšanas iespējas

Eraldiseisev aiamaja või varjualune

Brīvi stāvoša

Balstās uz četriem vai vairāk balstiem. Parasti tas ir piestiprināts pie terases, bet to var uzstādīt arī uz citiem pamatiem.

Piestiprināts pie sienas

Ir iespējams piestiprināt vienu pusi pie sienas un izmantot tikai divas vai vairāk atbalsta balstus.

Seinale toetuv varjualune

Savienoti vairāki moduļi

Ir iespējams apvienot vairākus moduļus, lai nosegtu lielāku virsmu.

Papildus iespējas

LED apgaismojums

  • Iespaidīga LED apgaismojuma konfigurācija un integrācijas iespējas dārza mājas konstrukcijā vai jumtā paneļos. Pieejamās LED gaismas: BALTA, RGB vai RGBW.

WIN SCREEN žalūzijas

  • Izlaižamas vertikālās žalūzijas ar auduma vilces kontroli.

WIN GLASS Bīdāmas stikla durvis

  • Panorāmas stikla sienas. Slidināmas un atveramas stikla durvis.

Sensori

  • Temperatūras
  • Apgaismojuma
  • Lietus
  • Sniega
  • Vēja

Win Climatic Smart Control

  • Pateicoties viedajam vadības panelim, dārza māju un visu papildus aprīkojumu var vadīt ar viedtālrunis vai planšetdatoru no jebkuras vietas pasaulē.

Kontakti

Droši sazinieties