T-Hide

T-Hide – inovatīvā markīze

T-Hide ir Pratic inovatīvākā, izvelkamā markīze, kas var sasniegt līdz 700 cm platumā un 400 cm garumā. Tās kārba ir radīta ar vienkāršām līnijām, un to var pielāgot ar priekšējo izvelkamo žalūziju, izsmalcinātai un aizsargātai privātajai telpai. Priekšējās žalūzijas maksimālais garums ir 100 cm.

Markīzes uzstādīšanas iespējas un papildus funkcijas

Markīze paredzēta uzstādīšanai pie sienas vai griestiem, to var darbināt ar tālvadības pulti un var papildināt ar regulējamu LED gaismu sistēmu (pie kasetes un/vai priekšējā profila), lai regulētu spilgtumu. Visas funkcijas var vadīt ar tālvadības pulti vai viedtālruņa aplikāciju. Aprīkots ar aizkaru spriegošanas sistēmu un ar motorizētu kustību tās slīpums var mainīties no 10 līdz 40 grādiem, lai uzlabotu aizsardzību pret sauli un panāktu sev vēlamu privātumu. Tāpat arī markīzi iespējams aprīkot ar sensoriem, lai lietus vai spēcīgas saules gadījumā tā automātiski pasargātu vēlamo telpu. Lietus ūdens tiek novadīts pa vienu, Jums ērtāko, priekšējā profila malu.

Aizvērta markīze pārvērš kārbu izsmalcinātā estētiskā detaļā, kas uzlabo un papildina jebkuru arhitektūras projektu – gan privātmājai, gan restorānam. Noteikti varam teikt, ka šī ir labākā markīze, ko varat iegādāties tirgū.

Katrs Pratic produkts var tikt pielāgots arī pat pēc prasīgākā klienta vēlmēm. Tos var apdrukāt ar Jums vēlamiem logo vai nosaukumiem. Tiem var pielāgot krāsu un audumus, pēc klienta vēlmēm. Principā, ja Jums ir jebkādas speciālas vēlmes, rakstiet, zvaniet un jautājiet, noskaidrosim vai tas ir izdarāms.

Sākuma cena: 2890€ (150x235cm)

Markize-T-Hide-1
Markize-T-Hide-2
Markize-T-Hide-3
Markize-T-Hide-4
Markize-T-Hide-5
Markize-T-Hide-1
Markize-T-Hide-2
Markize-T-Hide-3
Markize-T-Hide-4
Markize-T-Hide-5

Produkta informācija

  • Tikai motorizēta darbība
  • Regulējams slīpums
  • Ūdens novadīšana no nojumes priekšējā profila sāniem
  • Uzstādāma pie sienas vai griestiem
  • Maksimālais nojumes izmērs: 700 cm (Platums) x 400 cm (Dziļums)
  • Iespēja integrēt motorizēto aizkaru uz priekšējā profila

Papildus iespējas

Slēpts motorizēts aizkars

Papildus privātumam un aizsardzībai no saules.

Maksimālais izmērs 100 cm.

Apgaismojums

Aptumšojamas baltas gaismas diodes, kas integrētas uz kastes un/vai priekšējā profila

Sensori

  • Lietus
  • Gaismas
  • Vēja

Krāsu un audumu izvēle

Alumiinium osade värvid

Värvikaart

 

Fixscreen ruloode värvid

 

Kontakti

Droši sazinieties