Ellesmere

Ietilpība: 3 pieaugušie – 2 sēdvietas un 1 guļvieta
Izmēri: 157 cm x 218 cm x 99 cm
Ūdens ietilpība: 871 litri
Pašmasa: 254 kg
Sprauslas: 20
Sūkņi: 1
Garantija: 2 gadi
Papildus informācija: Spiediet ŠEIT
Cena: 9300€

Ellesmere ir neliela, bet brīnišķīga burbuļvanna. Šajā burbuļvannā ir viens ērts krēsls un divi kapteiņa sēdekļi.

Burbuļvanna_Ellesmere 1
Burbuļvanna_Ellesmere 2
Burbuļvanna_Ellesmere 3
Burbuļvanna_Ellesmere 1
Burbuļvanna_Ellesmere 2
Burbuļvanna_Ellesmere 3

Standarta aprīkojums

elastocast

Pašnesošs Elastocast korpuss

Jebkuras kvalitatīvas āra burbuļvannas pamats ir izturīgs korpuss. Arctic Spas® korpusiem izmanto dažādu toņu, gludu un strukturētu akrilu uz ABS pamata. Pēc tam uz korpusa tiek uzsmidzināts patentēts siltumnesējs, kompozītmateriāls, ko sauc par ElastocastTM, tas nodrošina izturību un enerģijas taupīšanu.

heatlock

Izolācijas sistēma HEATLOCK®

Āra burbuļvannas apakšējā daļa, sāni un vāks ir izolēti ar poliuretāna putām, kas palīdz uzturēt siltumu motora nodalījumā. Elektrības padeves pārtraukuma gadījumā tas novērsīs iekārtas sasalšanu pat veselu nedēļu.

total-access

Pilnas piekļuves korpuss

Vannas korpusa katrā pusē ir siltināti un noņemami paneļi, kas nodrošina pilnīgu pieeju gan apkopei, gan jaunu papildinājumu pievienošanai, piemēram, mūzikas centra vai elektroniskās ūdens attīrīšanas sistēmai.

everlast-floor

Siltināta platformas grīda

Biezas plastmasas platformas grīda. Pateicoties tai, vannu iespējams pārvietot no vienas vietas uz otru. Tā kā pamatne ir ļoti izturīga, tad grauzēji un kukaiņi neiekļūst korpusa iekšpusē.

Vanni-kaas

Vannas vāks

Polsterēts mākslīgās ādas vannas vāks. Tas palīdz uzturēt temperatūru, kā termosā.

pulse-düüsid

Pulse® Therapy terapijas sprauslas

Patentētas, rotējošās sprauslas bez gultņiem piedāvā plašu iestatījumu izvēli: izbaudiet vieglu un glāstošu vai arī spēcīgu un dziļi iedarbīgu masāžu. Sprausla vienmērīgi rotē uz titāna vārpstas, un ūdens no sprauslas izplūst formā, nevis kā duroša, vienmērīga strūkla.

led-tuled

LED apgaismojums

LED apgaismojums uzlabo Jūsu masāžas vannas drošību pārvietojoties tajā, vai iekāpjot/izkāpjot nakts laikā un izceļ ArcticSpas® vannu skaisto dizainu.

Bio-Lok

Aristech Acrylic materiāli ar Bio-Lok pārklājumu

Aristech Bio-Lok pārklājuma neporainā struktūra neļauj mikrobiem iekļūt virsmā un mikroorganismiem augt uz virsmas.

gecko

Digitālās un pašdiagnostikas vadības ierīce vannas malā

Visas masāžas vannas funkcijas – temperatūras un filtrācijas kontrole, LED apgaismojuma sistēma un daudz kas cits – ir rokas stiepiena attālumā. Tajā pašā laikā vanna pati automātiski spēj iedarbināt filtrēšanas ciklus.

3kw-soojendi

Gecko 3 kW sildītājs

Palīdz uzsildīt Jūsu āra burbuļvannas ūdeni līdz vēlamajai temperatūrai.

Reflex Torsion Hose - Arctic Spas 2020 Feature

Reflex Torsion™ caurules

Īpaši specifiskā caurule ir izstrādāta tā, lai tā būtu piemērota stingriem PVC savienojumiem, nodrošinot lielāku savienojuma laukumu un lielāku ūdens plūsmas apjomu, kā arī novērš cauruļu kustības izraisītās sūces savienojuma vietās.

Adjustable Hot Tub Headrests | Artic Spas

Regulējami galvas balsti

Galvas balsti no ūdeni neuzsūcoša materiāla, kuru augstums ir regulējams.

Hot Tub Filtration - Arctic Spas 2020 Feature

Filtrēšanas sistēma Active Skim

Atšķirībā no parastām sistēmām, ActiveSkim filtrēšanas sistēma no ūdens virsmas nogādā netīrumus filtros neatkarīgi no ūdens līmeņa. Turklāt mehānisms savāc lielākās netīruma daļiņas integrētā tvertnē, neļaujot tām nonākt atpakaļ ūdenī.

Sentinel-filter-keermega

Viena mikrona filtrs Silver Sentinel

Dziļuma filtrs saķer netīruma daļiņas filtrā un attīra ūdeni, pateicoties nanosudraba iekšējam pārklājumam, kas samazina nepieciešamību pēc dažādām ķīmiskām vielām.

Papildus aprīkojums

aquanova

Ozona un UV ūdens attīrīšanas sistēma Aquanova

AquaNova™ iznīcina 99,9% baktēriju, kā arī novērš hlora negatīvo ietekmi, lai novērstu ādas un acu kairinājumu. Šis modernais risinājums apvieno ozona un UV ūdens attīrīšanas risinājumus, lai nodrošinātu drošu un tīru ūdens baudīšanu.

sound-fx

SFX skaņas sistēma

Divi ārējie skaļruņi, pastiprinātājs un zemfrekvences skaļrunis vannas korpusa iekšpusē, nodrošina izcilu skaņas kvalitāti. Mūzikas sistēma tiek kontrolēta izmantojot Bluetooth signālu, ko var savienot ar jebkuru Jūsu viedierīci.

family-lighting

Apgaismojuma komplekts Family Lightning

Ietver divas zemūdens gaismas, elegantu fona apgaismojumu vadības panelim un glāžu turētājam masāžas vannas malās. Papildus komplektā ir fona apgaismojums ūdenskritumiem. Šie apgaismojuma komplekta gaismekļi ir digitāli vadāmi, līdz ar to ar dažādiem apgaismojuma efektiem (statisks, daudzkrāsains, dziestošs un ar rakstiem) iespējams izgaismot Jūsu skaisto ArcticSpa masāžas vannu tieši tā, kā vēlaties.

Akrila pārklājuma krāsu izvēle

Korpusa krāsu izvēle

Enerģijas patēriņš

Pateicoties Arctic Spas āra vannu Heat Lock un Free Heat siltināšanai, elektroenerģijas patēriņš apkurei un ūdens uzglabāšanai vidēji vienā gada mēnesī ir 220 kWh.

Transports

Visas Arctic Spa masāžas vannas tiek transportētas un novietotas vēlamā vietā ar mūsu pieredzējušo partneru autoiekrāvējiem. Sarežģītākos gadījumos (kuras nav sasniedzamas ar autoiekrāvējiem) transportēšanai izmantojam piekabi un masāžas vannu novietojam vietā, izmantojot cilvēka spēku.

Uzstādīšana

Visas Arctic Spa masāžas vannas tiek uzstādītas uz klienta sagatavotas virsmas. Pēc vēlēšanās klients virsmas sagatavošanu var pasūtīt arī pie mūsu partnera. Uzstādīšanas laikā piepildām vannu ar ūdeni, pieslēdzam to elektrotīklam un apmācām klientu, kā lietot vannu.

Apkope

Arctic Spa masāžas vannu apkope ir vienkārša. Atkarībā no lietošanas veida vannas ūdens jāmaina 2-4 reizes gadā. Vannas ūdens maiņas laikā arī vannas filtri jānomaina pret jauniem. Klients var regulāri pārbaudīt ūdens kvalitāti un nepieciešamības gadījumā to labot ar tīrīšanas piederumu palīdzību. Ja klients masāžas vannai pasūta Onzen vai SpaBoy ūdens attīrītāju, klientam ir ārkārtīgi vienkārši parūpēties par ūdens kvalitāti. Vairāk par visu lasi sadaļā Ūdens kopšana un tīrība (saite).

Lietošana

Visas Arctic Spa masāžas vannas ir paredzētas lietošanai visu gadu un jebkuros laikapstākļos – vienkārši atveriet vannas vāku, iekāpiet un izbaudiet. Arctic Spa masāžas vannu vidējais elektroenerģijas patēriņš mēnesī / gadā ir 220 kWh. Vairāk par Arctic Spa masāžas vannu ieguvumiem veselībai lasiet rakstā Masāžas vannu ietekme uz veselību (saite).

Kontakti

Droši sazinieties