Totem

Ietilpība: 6 pieaugušie – 6 sēdvietas
Izmēri: 217 cm x 217 cm x 104 cm
Ūdens ietilpība: 1360 litri
Pašmasa: 333 kg
Sprauslas: 20 vai 40
Sūkņi: 1 – 2
Garantija: 3 gadi
Papildus informācija: Spiediet ŠEIT
Cena: 11590€ – 13290€

Totem burbuļvanna piedāvā augstu komfortu visās sēdvietās. Augstas kvalitātes vadības un filtrēšanas sistēma padara ūdens apkopes procesu vienkāršu, un graciozā ūdens strūklaka šim lieliskajam džakuzi ir gluži kā ķirsis uz tortes. Arctic Spas burbuļvannā izmantotie materiāli un tehnoloģija atbilst augstākajiem standartiem.

Burbuļvanna_Totem_Signature
Burbuļvanna_Totem_Prestige
Burbuļvanna_Totem 1
Burbuļvanna_Totem 2
Burbuļvanna_Totem_Signature
Burbuļvanna_Totem_Prestige
Burbuļvanna_Totem 1
Burbuļvanna_Totem 2

Standarta aprīkojums

Hot Tub Cabinet - Arctic Spas 2020 Feature

Dabīgs Kanādas ciedra korpuss

Ciedrs ir ļoti izturīgs materiāls, kas pagarina Jūsu āra vannas kalpošanas laiku pat par gadu desmitiem.

Hot Tub Shell - Arctic Spas 2020 Feature

Pašnesošs, siltumu vadošs stikla šķiedras pārklājums

ArcticSpas vannu akrila karkasam ir pievienots biezs stikla šķiedras slānis, kas efektīvi palīdz noturēt vannā esošā ūdens svaru. Tieši šāda efektīva uzbūve nodrošina ArcticSpas vannas konstrukcijai mūža garantiju.

FreeHeat™ Perimeter Insulation System - Arctic Spas 2020 Feature

Izolācijas sistēma FreeHeat®

Ar poliuretāna putām siltinātā vannas pamatne, sienas un vāks palīdz uzturēt ūdens temperatūru. Arī elektrības padeves pārtraukuma gadījumā tas pasargā no aizsalšanas pat nedēļu ilgi. ArcticSpas tehnoloģijas ūdens sildīšanai un siltuma uzturēšanai nodrošina zemus elektrības rēķinus.

Total Access - Arctic Spas 2020 Feature

Vieglas piekļuves korpuss

Izolēti un noņemami piekļuves paneļi atrodas katrā vannas korpusa pusē, nodrošinot pilnīgu piekļuvi gan apkopei, gan jaunu papildinājumu pievienošanai, piemēram, audio sistēmai vai elektroniskai ūdens attīrīšanas sistēmai.

everlast-floor

Siltināta platformas grīda

Biezas plastmasas platformas grīda. Pateicoties tai, vannu iespējams pārvietot no vienas vietas uz otru. Tā kā pamatne ir ļoti izturīga, tad grauzēji un kukaiņi neiekļūst korpusa iekšpusē.

Vanni-kaas

Vannas vāks

Polsterēts mākslīgās ādas vannas vāks. Tas palīdz uzturēt temperatūru, kā termosā.

pulse-düüsid

Pulse® Therapy SS terapijas sprauslas

Patentētas, rotējošās sprauslas bez gultņiem piedāvā plašu iestatījumu izvēli: izbaudiet vieglu un glāstošu vai arī spēcīgu un dziļi iedarbīgu masāžu. Sprausla vienmērīgi rotē uz titāna vārpstas, un ūdens no sprauslas izplūst formā, nevis kā duroša, vienmērīga strūkla.

led-tuled

LED apgaismojums

LED apgaismojums uzlabo Jūsu masāžas vannas drošību pārvietojoties tajā, vai iekāpjot/izkāpjot nakts laikā un izceļ ArcticSpas® vannu skaisto dizainu.

Bio-Lok

Aristech Acrylic materiāli ar Bio-Lok pārklājumu

Aristech Bio-Lok pārklājuma neporainā struktūra neļauj mikrobiem iekļūt virsmā un mikroorganismiem augt uz virsmas.

gecko

Digitālās un pašdiagnostikas vadības ierīce vannas malā

Visas masāžas vannas funkcijas – temperatūras un filtrācijas kontrole, LED apgaismojuma sistēma un daudz kas cits – ir rokas stiepiena attālumā. Tajā pašā laikā vanna pati automātiski spēj iedarbināt filtrēšanas ciklus.

3kw-soojendi

Gecko 3 kW sildītājs

Palīdz uzsildīt Jūsu āra burbuļvannas ūdeni līdz vēlamajai temperatūrai.

Reflex Torsion Hose - Arctic Spas 2020 Feature

ReflexTorsion™ caurules

Īpaši specifiskā caurule ir izstrādāta tā, lai tā būtu piemērota stingriem PVC savienojumiem, nodrošinot lielāku savienojuma laukumu un lielāku ūdens plūsmas apjomu, kā arī novērš cauruļu kustības izraisītās sūces savienojuma vietās.

Adjustable Hot Tub Headrests | Artic Spas

Regulējami galvas balsti

Galvas balsti no ūdeni neuzsūcoša materiāla, kuru augstums ir regulējams.

Hot Tub Filtration - Arctic Spas 2020 Feature

Filtrēšanas sistēma Active Skim Dual

Atšķirībā no parastām sistēmām, ActiveSkim filtrēšanas sistēma no ūdens virsmas nogādā netīrumus filtros neatkarīgi no ūdens līmeņa. Turklāt mehānisms savāc lielākās netīruma daļiņas integrētā tvertnē, neļaujot tām nonākt atpakaļ ūdenī.

Sentinel-filter-keermega

Viena mikrona filtrs Silver Sentinel

Dziļuma filtrs saķer netīruma daļiņas filtrā un attīra ūdeni, pateicoties nanosudraba iekšējam pārklājumam, kas samazina nepieciešamību pēc dažādām ķīmiskām vielām.

Papildu aprīkojums

Forever Floor - Arctic Spas 2020 Feature

Siltināta, biezas stikla šķiedras platformas grīda – ForeverFloor®

Pateicoties “ForeverFloor” vannas pamatnei, vannu bez lielām pūlēm iespējams pārvietot un uzstādīšanai nav nepieciešams liet pamatus. Galvenais, lai pamata virsma būtu līdzena. Tā kā pamatne ir ļoti izturīga, korpusa iekšienē nevar iekļūt ne grauzēji, ne kukaiņi.

MYLOVAC™ Cover - Arctic Spas 2020 Feature

Ziemas pārvalks Mylovac™

ArcticSpas ir izveidojis un patentējis “vakuuma hermētisku” vāku, kas nozīmē, ka poliuretāna putu vāks masāžas vannu, iepako vakuumā un to noslēdz. Tādā veidā vāks neuzkrāj sevī ūdeni un vienlaikus laika gaitā nemazinās tā siltum noturība. Otrs svarīgais pluss ir tā izturība, kas spēj noturēt kā sniega, tā pieauguša cilvēka svaru.

onzen

Sālsūdens attīrīšanas sistēma Onzen™

Sālsūdens sistēma Onzen ir patentēta sistēma, kas elektrolīzes ceļā no sālsūdens ražo dezinfekcijas līdzekli. Tā izmantošana samazina nepieciešamību pašam regulēt ūdens tīrību.

Ozone - 2020 Arctic Spas Feature

Ozona sistēma Peak

Filtrēšanas laikā ūdens nonāk iekšējā cauruļu sistēmā, kur saskaras ar aktivētu skābekli vai ozonu, kas nodrošina ievērojamu ūdens oksidēšanos. Augstās koncentrācijas ozons tiek ražots Failsafe™ dubultģeneratoros un vēlāk novirzīts ūdenī. Šī procesa rezultātā daudzas organiskās sastāvdaļas oksidējas, kā rezultātā dezinfekcijas līdzekļiem paliek mazāk darba.

WetTunes

Skaņu sistēma WetTunes™

Divi skaisti paceļamie Poly Planar™ ārējie skaļruņi un zemfrekvences skaļrunis vannas korpusa iekšpusē, nodrošina izcilu skaņas kvalitāti. Mūzikas sistēma tiek kontrolēta izmantojot Bluetooth signālu, ko var savienot ar jebkuru Jūsu viedierīci.

family-lights-1

Apgaismojuma komplekts Family Lightning

Ietver divas zemūdens gaismas, elegantu fona apgaismojumu vadības panelim un glāžu turētājam masāžas vannas malās. Papildus komplektā ir fona apgaismojums ūdenskritumiem. Šie apgaismojuma komplekta gaismekļi ir digitāli vadāmi, līdz ar to ar dažādiem apgaismojuma efektiem (statisks, daudzkrāsains, dziestošs un ar rakstiem) iespējams izgaismot Jūsu skaisto ArcticSpa masāžas vannu tieši tā, kā vēlaties.

in-touch

"In Touch" Wi-Fi savienojums

Ļauj Arctic Spa® masāžas vannai izveidot tiešu savienojumu ar internetu. Ar to masāžas vannas īpašnieks var savienoties ar vannas vadības sistēmu no jebkuras vietas ar interneta pieslēgumu un ērti pielāgot visas masāžas vannas galvenās funkcijas no viedtālruņa, planšetdatora vai klēpjdatora: regulēt sūkņus un apgaismojuma sistēmu un iestatīt filtrēšanas ciklus.

Akrila pārklājuma krāsu izvēle

Korpusa krāsu izvēle

Enerģijas patēriņš

Pateicoties Arctic Spas āra vannu Heat Lock un Free Heat siltināšanai, elektroenerģijas patēriņš apkurei un ūdens uzglabāšanai vidēji vienā gada mēnesī ir 220 kWh.

Transports

Visas Arctic Spa masāžas vannas tiek transportētas un novietotas vēlamā vietā ar mūsu pieredzējušo partneru autoiekrāvējiem. Sarežģītākos gadījumos (kuras nav sasniedzamas ar autoiekrāvējiem) transportēšanai izmantojam piekabi un masāžas vannu novietojam vietā, izmantojot cilvēka spēku.

Uzstādīšana

Visas Arctic Spa masāžas vannas tiek uzstādītas uz klienta sagatavotas virsmas. Pēc vēlēšanās klients virsmas sagatavošanu var pasūtīt arī pie mūsu partnera. Uzstādīšanas laikā piepildām vannu ar ūdeni, pieslēdzam to elektrotīklam un apmācām klientu, kā lietot vannu.

Apkope

Arctic Spa masāžas vannu apkope ir vienkārša. Atkarībā no lietošanas veida vannas ūdens jāmaina 2-4 reizes gadā. Vannas ūdens maiņas laikā arī vannas filtri jānomaina pret jauniem. Klients var regulāri pārbaudīt ūdens kvalitāti un nepieciešamības gadījumā to labot ar tīrīšanas piederumu palīdzību. Ja klients masāžas vannai pasūta Onzen vai SpaBoy ūdens attīrītāju, klientam ir ārkārtīgi vienkārši parūpēties par ūdens kvalitāti. Vairāk par visu lasi sadaļā Ūdens kopšana un tīrība (saite).

Lietošana

Visas Arctic Spa masāžas vannas ir paredzētas lietošanai visu gadu un jebkuros laikapstākļos – vienkārši atveriet vannas vāku, iekāpiet un izbaudiet. Arctic Spa masāžas vannu vidējais elektroenerģijas patēriņš mēnesī / gadā ir 220 kWh. Vairāk par Arctic Spa masāžas vannu ieguvumiem veselībai lasiet rakstā Masāžas vannu ietekme uz veselību (saite).

Kontakti

Droši sazinieties