Kingfisher

Ietilpība: 12 pieaugušie
Izmēri: 236 cm x 436 cm x 129 cm
Ūdens ietilpība: 5100 litri
Pašmasa: 866 kg
Sprauslas: 3
Sūkņi: 2
Pretstraumes sistēma: Niagra
Garantija: 5 gadi
Papildus informācija: Spiediet ŠEIT
Cena: 30890€

Kingfisher baseins paredzēts lietotājam, kam nepieciešama netraucēta telpa treniņiem un kurš vēlas peldēt ārpus telpām cauru gadu. Gluži kā citi daudzfunkcionāli baseini, kas aprīkoti ar pretstraumes peldēšanas sistēmu Niagra, arī šim modelim ir apgaismojums, kas palīdz lietotājam turbulences apstākļos peldēšanas laikā pareizi izlīdzināties. Tā kā šim modelim nav sēdekļu, tajā ietilpst pat vairāk nekā 14 cilvēku. Protams, plašais papildinājum klāsts ļaut to pielāgot arī izklaidei.

Baseins_Kingfisher
Baseins_Kingfisher 1
Baseins_Kingfisher
Baseins_Kingfisher 1

Standarta aprīkojums

Hot Tub Shell - Arctic Spas 2020 Feature

Pašnesošs, siltumu vadošs stikla šķiedras pārklājums

ArcticSpas vannu akrila karkasam ir pievienots biezs stikla šķiedras slānis, kas efektīvi palīdz noturēt vannā esošā ūdens svaru. Tieši šāda efektīva uzbūve nodrošina ArcticSpas vannas konstrukcijai mūža garantiju.

FreeHeat™ Perimeter Insulation System - Arctic Spas 2020 Feature

Izolācijas sistēma FreeHeat®

Ar poliuretāna putām siltinātā vannas pamatne, sienas un vāks palīdz uzturēt ūdens temperatūru. Arī elektrības padeves pārtraukuma gadījumā tas pasargā no aizsalšanas pat nedēļu ilgi. ArcticSpas tehnoloģijas ūdens sildīšanai un siltuma uzturēšanai nodrošina zemus elektrības rēķinus.

Hot Tub Cabinet - Arctic Spas 2020 Feature

Dabīgs Kanādas ciedra korpuss

Ciedrs ir ļoti izturīgs materiāls, kas pagarina Jūsu āra vannas kalpošanas laiku pat par gadu desmitiem.

Total Access - Arctic Spas 2020 Feature

Vieglas piekļuves korpuss

Izolēti un noņemami piekļuves paneļi atrodas katrā vannas korpusa pusē, nodrošinot pilnīgu piekļuvi gan apkopei, gan jaunu papildinājumu pievienošanai, piemēram, audio sistēmai vai elektroniskai ūdens attīrīšanas sistēmai.

Forever Floor - Arctic Spas 2020 Feature

Siltināta, biezas stikla šķiedras platformas grīda – ForeverFloor®

Pateicoties “ForeverFloor” vannas pamatnei, vannu bez lielām pūlēm iespējams pārvietot un uzstādīšanai nav nepieciešams liet pamatus. Galvenais, lai pamata virsma būtu līdzena. Tā kā pamatne ir ļoti izturīga, korpusa iekšienē nevar iekļūt ne grauzēji, ne kukaiņi.

MYLOVAC™ Cover - Arctic Spas 2020 Feature

Ziemas pārvalks Mylovac™

ArcticSpas ir izveidojis un patentējis “vakuuma hermētisku” vāku, kas nozīmē, ka poliuretāna putu vāks masāžas vannu, iepako vakuumā un to noslēdz. Tādā veidā vāks neuzkrāj sevī ūdeni un vienlaikus laika gaitā nemazinās tā siltum noturība. Otrs svarīgais pluss ir tā izturība, kas spēj noturēt kā sniega, tā pieauguša cilvēka svaru.

Dual Chamber Active Skim Filter | Arctic Spas

Filtrēšanas sistēma Active Skim

Atšķirībā no parastām sistēmām, ActiveSkim filtrēšanas sistēma no ūdens virsmas nogādā netīrumus filtros neatkarīgi no ūdens līmeņa. Turklāt mehānisms savāc lielākās netīruma daļiņas integrētā tvertnē, neļaujot tām nonākt atpakaļ ūdenī.

Sentinel_filtrs

Viena mikrona filtrs Silver Sentinel

Dziļuma filtrs saķer netīruma daļiņas filtrā un attīra ūdeni, pateicoties nanosudraba iekšējam pārklājumam, kas samazina nepieciešamību pēc dažādām ķīmiskām vielām.

LED valgustus

LED apgaismojums

LED apgaismojums uzlabo Jūsu masāžas vannas drošību pārvietojoties tajā, vai iekāpjot/izkāpjot nakts laikā un izceļ ArcticSpas® vannu skaisto dizainu.

Bio-Lok

Aristech Acrylic materiāli ar Bio-Lok pārklājumu

Aristech Bio-Lok pārklājuma neporainā struktūra neļauj mikrobiem iekļūt virsmā un mikroorganismiem augt uz virsmas.

Digital Hot Tub Controls | Arctic Spas

Digitālās un pašdiagnostikas vadības ierīce vannas malā

Visas masāžas vannas funkcijas – temperatūras un filtrācijas kontrole, LED apgaismojuma sistēma un daudz kas cits – ir rokas stiepiena attālumā. Tajā pašā laikā vanna pati automātiski spēj iedarbināt filtrēšanas ciklus.

Titanium Heater - Arctic Spas 2020 Feature

Titanium™ 7,2 kW sildītājs

Sildītājam ir titāna elements, kas novērš minerālu nogulsnes un ir izturīgs pret koroziju, lai nevainojami darbotos jebkādos apstākļos. Turklāt sildītāja elementam ir 5 gadu garantija.

Eco Pak - Arctic Spas 2020 Feature

Eco Pak mātesplate/vadības centrs

Šis modernais vadības centrs ir gatavs nākotnei ar ātrāku procesoru, uzlabotiem relejiem, Ethernet savienojumu ar interneta piekļuvi un atjaunināšanas iespējām.

Reflex Torsion Hose - Arctic Spas 2020 Feature

ReflexTorsion™ caurules

Īpaši specifiskā caurule ir izstrādāta tā, lai tā būtu piemērota stingriem PVC savienojumiem, nodrošinot lielāku savienojuma laukumu un lielāku ūdens plūsmas apjomu, kā arī novērš cauruļu kustības izraisītās sūces savienojuma vietās.

Arctic Spas All Weather Pools | Swim Systems

Pretstraumes peldēšanas sistēma - NIAGRA

Aprīkots ar jaudīgāko (8 m/s) Arctic Spa pretstrumes peldēšanas sistēmu.

Papildu aprīkojums

Ozone - 2020 Arctic Spas Feature

Ozona sistēma Peak

Filtrēšanas laikā ūdens nonāk iekšējā cauruļu sistēmā, kur saskaras ar aktivētu skābekli vai ozonu, kas nodrošina ievērojamu ūdens oksidēšanos. Augstās koncentrācijas ozons tiek ražots Failsafe™ dubultģeneratoros un vēlāk novirzīts ūdenī. Šī procesa rezultātā daudzas organiskās sastāvdaļas oksidējas, kā rezultātā dezinfekcijas līdzekļiem paliek mazāk darba.

Spa Boy® - Arctic Spas 2020 Feature

Automatizētā sālsūdens attīrīšanas sistēma SpaBoy

Tā vietā, lai paļautos uz manuālu masāžas vannas ūdens pārbaudi un dezinfekcijas līdzekļu pievienošanu, SpaBoy sistēma automātiski uztver un uztur masāžas vannas ūdens ideālus apstākļus. Šī sistēma nepārtraukti seko ūdens tīrības galvenajiem parametriem un kontrolē sālsūdens sistēmas izvadi, nodrošinot optimālu diapazonu. Ja, piemēram, Jūsu masāžas vannas pH parādās kaut mazākās novirzes, SpaBoy par to ziņo masāžas vannas īpašniekam (izmantojot vannā esošo vadības paneli, mobilo aplikāciju vai mājaslapu myarcticspa.com), lai vannas īpašnieks varētu šīs novirzes novērst.

Aquatremor - Arctic Spas 2020 Feature

Stereosistēma Aquatremor®

Aquatremor izmanto skaļruņus, kas ir pievienoti pie masāžas vannas virsmas. Šie skaļruņi raida neticami skaidru skaņu caur vannas korpusu, padarot masāžas vannas virsmu un vannā esošo ūdeni par vēl atsevišķu „skaļruni“. Tā kā cilvēka ķermenis pamatā sastāv no ūdens, skaņa viļņo caur Jūsu ķermeni – tādā veidā Jūs nevien dzirdat mūziku, bet tā arī ieskauj Jūs. Ar sistēmu Aquatremor iegūstama arī lejupielādējama vibroakustiskā masāža. Masējošie audio ieraksti dažādu muskuļu grupu masēšanai izmanto ļoti zemas skaņas frekvences.

Onspa - Arctic Spas 2020 Feature

OnSpa® un WebConnect

Savieno ArcticSpa® masāžas vannu ar internetu. Ar tā palīdzību masāžas vannas īpašnieks var ielogoties vannas vadības sistēmā no ikvienas vietas, kur ir internets, kā arī no viedtelefona, planšetes vai klēpjdatora ērti regulēt masāžas vannas galvenās funkcijas: regulēt sūkņu, skaņu un apgaismojuma sistēmu darbību un iestatīt filtrēšanas ciklus. Aplikācija SpaBoy sistēmas īpašniekam ļauj sekot līdzi strāvas lietošanai un tās izmaksām izvēlētajā periodā.

Arctic Spas Fogger - Available now on 2015 models

Smidzinātājs SkyFall®

SkyFall® rada ēterisku miglu un liek tai plūst virs Jūsu ArcticSpa masāžas vannas ūdens virsmas. Krāsu mainošā fona gaisma izceļ smidzinātāja SkyFall® radītās miglas maigo kustību un rada nomierinošu efektu.

Arctic Spas | Family Lighting Package

Apgaismojuma komplekts Family Lightning

Ietver divas zemūdens gaismas, elegantu fona apgaismojumu vadības panelim un glāžu turētājam masāžas vannas malās. Papildus komplektā ir fona apgaismojums ūdenskritumiem. Šie apgaismojuma komplekta gaismekļi ir digitāli vadāmi, līdz ar to ar dažādiem apgaismojuma efektiem (statisks, daudzkrāsains, dziestošs un ar rakstiem) iespējams izgaismot Jūsu skaisto ArcticSpa masāžas vannu tieši tā, kā vēlaties.

ultimate-lights

Apgaismojuma komplekts Ultimate LED

Šim komplektam ir tādas pašas funkcijas kā Family Lighting komplektam, taču papildus visas masāžas sprauslas ir aprīkotas ar fona apgaismojumu. Papildus komplektā ietilpst arī vannas korpusa ārējo stūru LED apgaismojums. Visi apgaismojuma avoti ir digitāli vadāmi un izmanto dziestošus, vienmērīgus un mainīgus apgaismojuma rakstus.

YESS - Arctic Spas 2020 Feature

YESS – Ādas skābekļa terapija

YESS ir revolucionāra ādas kopšanas sistēma, kas izmanto progresīvu ozona sistēmu, lai sadalītu ūdeni miljonos mikroskopisku skābekļa burbuļu. Šie burbuļi attīra ādu no bora kā skābekļa sejas maska, padarot ādu zīdaini gludu. Āda atjaunojas, kamēr Jūs baudāt ūdens masāžu Arctic Spa. Apvienojot YESS ar Spa Boy ūdens attīrīšanas sistēmu, Jūs izjutīsiet unikālus ūdens priekus kristāldzidrā ūdenī.

Akrila pārklājuma krāsu izvēle

Korpusa krāsu izvēle

Enerģijas patēriņš

Pateicoties Arctic Spas āra vannu Heat Lock un Free Heat siltināšanai, elektroenerģijas patēriņš apkurei un ūdens uzglabāšanai vidēji vienā gada mēnesī ir 320 kWh.

Transports

Visas Arctic Spa masāžas vannas tiek transportētas un novietotas vēlamā vietā ar mūsu pieredzējušo partneru autoiekrāvējiem. Sarežģītākos gadījumos (kuras nav sasniedzamas ar autoiekrāvējiem) transportēšanai izmantojam piekabi un masāžas vannu novietojam vietā, izmantojot cilvēka spēku.

Uzstādīšana

Visas Arctic Spa masāžas vannas tiek uzstādītas uz klienta sagatavotas virsmas. Pēc vēlēšanās klients virsmas sagatavošanu var pasūtīt arī pie mūsu partnera. Uzstādīšanas laikā piepildām vannu ar ūdeni, pieslēdzam to elektrotīklam un apmācām klientu, kā lietot vannu.

Apkope

Arctic Spa masāžas vannu apkope ir vienkārša. Atkarībā no lietošanas veida vannas ūdens jāmaina 2-4 reizes gadā. Vannas ūdens maiņas laikā arī vannas filtri jānomaina pret jauniem. Klients var regulāri pārbaudīt ūdens kvalitāti un nepieciešamības gadījumā to labot ar tīrīšanas piederumu palīdzību. Ja klients masāžas vannai pasūta Onzen vai SpaBoy ūdens attīrītāju, klientam ir ārkārtīgi vienkārši parūpēties par ūdens kvalitāti. Vairāk par visu lasi sadaļā Ūdens kopšana un tīrība (saite).

Lietošana

Visas Arctic Spa masāžas vannas ir paredzētas lietošanai visu gadu un jebkuros laikapstākļos – vienkārši atveriet vannas vāku, iekāpiet un izbaudiet. Arctic Spa masāžas vannu vidējais elektroenerģijas patēriņš mēnesī / gadā ir 320 kWh. Vairāk par Arctic Spa masāžas vannu ieguvumiem veselībai lasiet rakstā Masāžas vannu ietekme uz veselību (saite).

Kontakti

Droši sazinieties