Kā izvēlēties pareizo masāžas vannu

Kā izvēlēties pareizo masāžas vannu

Padomi āra burbuļvannas izvēlē.

Pareizās burbuļvannas izvēle daudziem ir sarežģīta. Tādēļ būtu jāveic priekšdarbi. Par katra ražotāja modeļiem, iespējams, dzirdēsiet daudz dažādas teorijas un viedokļus. Ir daudz dažādu apvienību, kas visas, viņuprāt, ražo labākos minibaseinus, masāžas vannas un burbuļvannas. Rūpīgi jāuzklausa pamatojumi, kādēļ viens vai otrs ražotājs iesaka iegādāties viņu preces. Noklausieties pārdevēja sakāmo, taču beigu beigās izmantojiet savu veselo saprātu!

Sākumā izdomājiet, kādi apstākļi jums ir svarīgi. Paņemiet līdzi papīru un pildspalvu. Veiciet atzīmes un sekojiet līdzi tam, lai saņemat atbildi uz visiem jūsu svarīgajiem jautājumiem. Nebaidieties pārdevēju pārtraukt, ja kaut ko līdz galam nesaprotat!

 

Svarīgākās lietas, kam pievērst uzmanību, izvēloties burbuļvannu:

 • Vai tai ir slēgta un izturīga pamatne? Visizturīgākā ir stiklšķiedru pamatne. Apvaicājieties arī par garantiju.
 • Cik biezs ir vannas ārējais apvalks? Daži ir ļoti plāni, rada troksni un ir ar nelielu siltumizolāciju.
 • Kā vanna tiek siltināta? Ideālā gadījumā spa ir siltināts nevis ar putām, bet gan ar ārējo apvalku, pamatni un vāku. Tādā gadījumā visas elektriskās ierīces, caurules un mehānismi atrodas starp siltinājumu un siltu vannu, un tādēļ elektromotora siltums tiek novirzīts tieši vannas ūdenī. Tādā veidā viss aprīkojums ir pasargāts no aukstuma. Tāpat labi siltinātas vannas lietošanas izmaksas ir zemākas.
 • Kāds ir vannas vāks? Mitrumu uzsūcošs vāks kļūst līdzīgs sūklim un pelē. Slikti siltināts vāks izraisa siltuma zudumu. Smagu vāku ir grūti kustināt, bet neizturīgs vāks neiztur ne sniega, ne cilvēka svaru.
 • Cik liels ir enerģijas patēriņš un kā tas tiek pierādīts? Esiet uzmanīgi, ja trūkst konkrētības, un patēriņš balstās neskaidros aprēķinos.
 • Cik viegli ir vannu apkopt un vēlāk uzstādīt papildu aprīkojumu? Uretāna vannas (pildītas ar putām) ir sarežģīti labot, jo cauruļu sistēma un citas ierīces atrodas uretānā, un elektroapgādes pārtraukuma gadījumā motori paliek aukstumā. Piekļūšana šādā gadījumā ir dārga, jo viss ir jāuzplēš; tāpat ir sarežģīti noteikt noplūdes. Apvaicājieties par filtru īpašībām un cik vienkārši ir tos nomainīt.
 • Kādas ir vannas funkcijas un to pielāgojamība – vai tās atbilst jūsu gaidām? Pievērsiet uzmanību sprauslu regulācijai un izsmidzinātās ūdens strūklas iedarbībai uz jūsu ķermeni. Tāpat izpētiet visa papildaprīkojuma kvalitāti un iespējas, kā arī to, vai papildaprīkojumu vēlāk būs iespējams uzstādīt.

Arctic Spas:

 • FreeHeat tehnoloģija nodrošina zemākas elektrības izmaksas
 • Izturīgs un drošs Mylovac vāks
 • Vienkārša apkope un atjaunošana
 • Stiklšķiedras pamatnei nav nepieciešami pamati, saturam mūža garantija