Izmantojiet profesionālu palīdzību, lai izdarītu izvēli

Izmantojiet profesionālu palīdzību, lai izdarītu izvēli

Mēs varam būt vairāk noderīgi, ja mums palīdz.

Informējiet mūs, ko tieši meklējat.

Ja zināsim, cik cilvēkiem un kādiem mērķiem visvairāk vēlaties lietot spa (sports, ārstniecība, relaksācija, izklaidei ar draugiem vai laiks kopā ar ģimeni), tad varēsim iepazīstināt ar īstajiem modeļiem un funkcijām.

Mazliet sagatavojieties. 

Salonu apmeklējot, ņemiet līdzi foto no vietas, kur vēlaties ierīkot spa, un sākotnējos izmērus vai arī atsūtiet tos e-pastā.

Esiet gatavs izmēģināt.

Apmeklējot salonu, nav jākautrējas iekāpt masāžu vannās un izmēģināt dažādus sēdekļus. Papildus ir iespēja izbaudīt ar ūdeni pildītu spa ārā un tas viss kaut vai ar visu ģimeni. Tāpat kā jūs neiegādātos auto bez testa brauciena, nav vērts pirkt spa bez peldes. Mūsu spa vienmēr ir gatavi izmēģināšanai, bet lūgsim jūs par to vispirms mūs informēt.

Dalieties ar pēc iespējas vairāk info.

Pastāstiet, ko sagaidāt no perfekta spa, kādas ir iepriekšējās pieredzes. Tāpat pastāstiet, kas nepatīk, no kā vēlaties izvairīties un par ko neesat pārliecināti. Jo vairāk informācijas sniegsiet, jo vairāk atbilžu, ieteikumu un piemēru saņemsiet. Līdz ar to ātri varēsim nonākt līdz kādam konkrētam spa un nemulsināsim jūs ar desmitiem dažādu izvēļu. Mēs par masāžas vannām zinām visu, taču nezinām, kas jums prātā.

Esiet atvērti par savu budžetu.

Kautrēšanās runāt par naudu var novest pie modeļa, kuru nevēlaties iegādāties. Ja nezināt, cik daudz vēlaties tērēt, lai iegūtu to, ko vēlaties, tad pastāstiet, par kādu budžeta intervālu ir runa. Vienmēr iespējams runāt par pēcapmaksu. 

Droši prasiet padomu un palīdzību montāžas vietas sagatavošanai.

Jums nav viss jādara pašam. Mums ir sadarbības partneri no dažādām būvniecības nozarēm un mums no iepriekšējām pieredzēm ir bijuši līdzīgi uzdevumi. Labprāt un bez papildu maksas ieradīsimies jūsu mājās, lai apskatītu montāžas vietu un sniegtu padomu. Kopā vienmēr atradīsim piemērotāko risinājumu.