Cik maksā masāžas vannas?

Cik maksā masāžas vannas?

Kādēļ mūsu produktiem nav klāt cenas?

Visi mūsu spa ir pielāgojami atbilstoši jūsu vajadzībām, no kā attiecīgi veidojas cena. Arctic Spas izmanto izturīgākos, taču arī dārgākos materiālus visiem modeļiem, tādēļ cenas intervāls ir 6000 – 24 000 euro.

Izcenojuma pārskats
Pasaules augstākā līmeņa klase 16 000 – 24 000 €

Vairums atzītu ražotāju premium klases modeļi ir šajā cenu diapazonā. Šie modeļi ir telpiskāki, ērtāki, ar maksimālu papildaprīkojuma izvēli, tehnoloģiski top risinājumi, ar labāku siltumizolāciju, no kvalitatīviem materiāliem, ar zemāku trokšņa līmeni un ilgākiem garantijas nosacījumiem.

Labākā cenas-kvalitātes attiecība 8 000 – 16 000 €

Kvalitatīvas masāžas vannas, kas ir drošas ekspluatācijā un enerģijas ziņā ekonomiskas. Ietilpība līdz 6 cilvēkiem, ar tradicionālu sēdekļu izkārtojumu. Pietiekami daudz masāžu un papildu funkciju, vairāki premium klases risinājumi. Visādā ziņā prātīgs un gudrs pirkums tiem, kas novērtē kvalitāti, bet nemeklē jaunāko modi vai tehnoloģijas risinājumus.

Elementāri risinājumi par labu cenu  6 000 – 8 000 €

Pareizā izvēle pirmajai pieredzei un tiem, kam patīk atturīgi risinājumi. Piedāvā elementāru un visādā ziņā labu ūdens masāžu. Daudzi modeļi strādā arī ar 220 voltu spriegumu un kvalitatīvākie modeļi lielākoties ir ar 2-4 cilvēku ietilpību. Modeļiem ar lielāku un plašāku funkcionalitāti vērts izpētīt to ražotājus un garantijas nosacījumus. 

Galīgā pirkuma cena
Dažādi pārdevēji dažādi uzrāda cenas, un to salīdzināšanai jāuzzina, vai cenā ietilpst visas nepieciešamās daļas (piem., vannas vāks nav iekļauts cenā). Tāpat cenai jāpievieno transports un uzstādīšana. Daudzi spa paredz atsevišķu pamatu vai pat uzkopšanas telpas būvniecību. Arctic Spas masāžu vannām ir pamati, uzstādīšana un arī visas nepieciešamās daļas ir jau iekļautas cenā. Papildu stiprinoša pamatne nepieciešama vien mūsu daudzfunkcionālajiem baseiniem (Swim Spa), kas paredzēti 14 cilvēkiem.

Masāžas vannu izdevumi laika gaitā
Kopējās izmaksas iespējams aprēķināt, pieskaitot masāžas vannas beigu cenai uzturēšanas izmaksas prognozējamam ekspluatācijas laikam. Uzturēšanas izmaksas iever:

  • Enerģijas patēriņu
  • Apkopi ar nepieciešamajiem tīrīšanas līdzekļiem 
  • Remonta izmaksas jeb kad beidzas garantija, kā arī, cik vienkārši ir nomainīt daļas 

Kvalitāte laika gaitā kļūst lētāka

Ir zināms, ka kvalitatīva masāžas vanna lietojama duci vai vairāk gadu, bet lētāks modelis 3-4 gadus. Ja pirkuma cenu sadala uz paredzēto ekspluatācijas laiku, tad kvalitatīvs, bet dārgāks modelis, kas maksāja, piemēram, 15 000€, izmaksā tikpat daudz, cik 5 000€ vērts lētāks modelis. Piemēram: 15 000 / 12 = 1 250, salīdzinot ar 5 000 / 4 = 1 250 eiro gadā. Tā kā kvalitatīvs modelis patērē mazāk elektrības un neprasa tik daudz ķīmijas apkopei, tad dārgāks modelis iznāk pat lētāk.

Enerģijas ekonomija

Kvalitatīvāki modeļi kā likums ir labāk apsildīti un patērē mazāk elektrības, lai uzturētu spa nepārtrauktā lietošanas gatavībā. Katram ražotājam būtu jāvar pierādīt precīzu enerģijas patēriņu vai arī sniegt rakstisku garantiju par patēriņu, kā pārkāpšanas gadījumā jums būtu tiesības uz kompensāciju. Pastāvīgi strādājošas vidēja izmēra Arctic Spas masāžas vannas elektrības rēķins 20 minūšu lietošanai, atkarībā no vietējiem tarifiem, ir ap 1,30 eiro -20C aukstā dienā. Zems enerģijas patēriņš ir būtisks nevien naudas maciņam, bet arī videi, kurā mēs dzīvojam. 

Apkopes izmaksas
Jāpievērš uzmanība, cik bieži jāmaina ūdens un filtri un cik daudz tas kopā maksā. Daļa tirgotāju kā alternatīvas ķīmijām piedāvā ūdens kopšanas sistēmas, kas neparedz dārgu vielu regulāru pievienošanu vannas ūdenim. Tas nevien ietaupa naudu un laiku, bet arī jūsu veselību. Par Arctic Spas ūdens apkopi vari lasīt ŠEIT.

Remonta izmaksas

Garantijai beidzoties, rodas risks, ka par rezerves daļām un to nomaiņu būs jāmaksā papildus. Līdz ar to ir svarīgi, cik ilgi ilgst garantija un cik ilgi viena vai otra ražotāja aprīkojums kalpojis. Tāpat jāaprēķina, cik daudz maksās tehnikas darba stunda, cik ilgi var ieilgt apkope un vai tā tiek veikta uz vietas vai arī par spa transportu būs jāpiemaksā. Piemēram, daļa ražotāju piepilda vannas mašīntelpu ar uretāna putām, lai vannu siltinātu. Tādā gadījumā visu nāksies uzlauzt, lai noteiktu noplūdes vai nomainītu aprīkojumu. Citiem ražotājiem nemaz nav tehniskās apkopes komandas.

Visu iepriekš minēto parametru novērtēšanai vislabāk meklēt citu cilvēku pieredzi un komentārus internetā vai arī apmeklēt kādu uzņēmumu, kas dotās preces lieto ilgāku laiku (piem., izmitināšanas iestādes). Noteikti jārēķinās ar visām izmaksām, ne tikai ar pirkuma cenu.