Apmierinātības garantija

Apmierinātības garantija

Pie mums iegādātā Artic Spas masāžu vanna vai mini baseins piedāvā pilnīgu drošības sajūtu.

Naudas atgriešanas garantija

Varat vienmēr būt droši, ka, ja iegādātā prece kādā veidā tomēr jūs neapmierina, 30 dienu laikā, sākot no montāžas datuma, to var mums atgriezt. Atgriezīsim samaksāto summu, no kuras 20% apmērā ir atņemtas noliktavas uzglabāšanas un administratīvās izmaksas. Noņemšana un transports atpakaļ uz Rīgas noliktavu jāsedz jums, taču mūsu tehniķi to paveiks ar 10% atlaidi.

Priekšapmaksa bez riska

Ja esat veicis daļēju priekšapmaksu pasūtījuma noformēšanai, bet nākamo 7 dienu laikā domas maināt, tad atgriezīsim veikto maksājumu pilnā apmērā. Pēc 7 dienām esam uzsākuši apstrādes procesu, ko nav iespējams vairs atcelt un tādā gadījumā līdz uzstādīšanas dienai atgriezīsim jums 80% no iemaksātās summas, jo mums būs jāatrod jauns pircējs precei ar jūsu izvēlētajām konfigurācijām. 

Bezmaksas pārcelšanās garantija

Ja pirmā gada laikā vēlaties iegādāto masāžu vannu vai baseinu uzstādīt citviet vai arī Latvijas Republikas robežās pārceļaties, tad noņemsim, transportēsim un uzstādīsim spa bez maksas. Papildus var nākties segt ceļamkrāna izmaksas un jaunās vietas sagatavošanas darbus, ja tie ir nepieciešami.

Servisa un apkopes garantija

Mūsu masāžas vannām un mini baseiniem ir ilgāki garantijas nosacījumi, salīdzinājumā ar citiem ražotājiem. Tas nozīmē, ka visiem komponentiem ir spēkā 5 gadu garantija (izņemot Timberwolf, Baffin un Maligne modeļus, kam ir 3 gadu garantija). Visu modeļu saturam ir mūža garantija. Mēs neizmantojam trešo pušu apkopes komandas, nedz arī atsakāmies no remontu pakalpojumu sniegšanas. Visus garantijas darbus un vēlākas apkopes veic tehniķi, kuri ir apmācīti Arctic Spas rūpnīcā. 98% gadījumu darbi tiek veikti uz vietas un neveido dārgu transportēšanu. Atšķirībā no vairuma citu pārdevēju mums vienmēr ir pieejama liela daļa rezerves daļu, un pat unikālu pasūtījumu izpilde prasa maksimāli 3 nedēļas. Papildu remontam piedāvājam parasto apkopi, lai jums nav jātērē laiks tīrīšanai vai ūdens nomaiņai. Tam piedāvājam dažādas apkopes komplekti.

Bezrūpīgas un tīras uzstādīšanas garantija

Vienmēr piedāvājam pilnu pakalpojumu, kas atbrīvo jūs no papildu rosīšanās. Uzstādīsim masāžas vannu vai mini baseinu jūsu izvēlētā vietā, apmācīsim lietot un aizvedīsim līdzi visu lieko, kas montāžas gaitā radies – un tas viss bez maksas. Papildu maksa var veidoties gadījumā, ja vēlēsieties pie mums pasūtīt elektrības, rakšanas vai terases celtniecības darbus montāžas sagatavošanai. Tā kā mūsu masāžas vannām nav nepieciešami papildu pamati, tad nepieciešamība pēc šādiem darbiem ir reta. 

Zemāka elektrības patēriņa garantija

Kanādā ražotā Artic Spas masāžas vanna vai baseins ir speciāli domāti aukstam klimatam. Izmantojam īpaši biezu uretāna putu slāni spa korpusam, bet ne iekšienē vai aprīkojumā. Tas tādēļ, lai aprīkojuma radītais siltums neietu zudumā un palīdzētu sildīt vannas ūdeni. Tādā veidā elektriskajam ūdens sildītājam ir mazāk darba. Šis patentētais risinājums ir FreeHeat™, kas citur nav atrodams. Vairumam mūsu preču standarta aprīkojumā ietilpst viegls, bet simtiem kilogramu izturošs Molyvac™ vāks, kas neļauj mitrumam iesūkties, nedz iztvaicēt – tas ir kā termosa korķis. 

Izmantotie materiāli un to daudzums paceļ mūsu spa cenu virs tirgū esošo konkurentu cenām, bet laika gaitā atmaksājas zemā elektrības patēriņa dēļ. Mēs nebalstāmies uz neskaidriem aprēķiniem un solījumiem, bet gan apliecinām zemāku elektrības patēriņu ar ierīci, kas vadāma caur jūsu paša internetu. Jūs nevien iegūsiet precīzu pārskatu par elektrības patēriņu, bet gan varēsiet arī iestatīt dārgākos darba procesus zemākos tarifa periodos. Sekojot norādēm, garantējam jums zemākas elektrības izmaksas, salīdzinot ar jebkuru citu āra lietošanai paredzētu masāžas vannu vai baseinu. Ja atradīsiet konkurējošu preci ziemas apstākļiem, kas ir tikpat spēcīga (aprīkojuma kW kopā un ūdens daudzums) ar pierādāmu mazāku elektrības patēriņu, tad ja vēlēsieties, atpirksim mūsu pārdoto spa par pirkuma cenu. Šī garantija ilgst vienu gadu, sākot no iegādes brīža, lai izvairītos no neprognozējamas tehnoloģiskās attīstības. 

Mūsu solījums jums

Piedāvājam jums šo apmierinātības garantiju kā solījumu, ka darām visu, kas mūsu spēkos, lai izveidotu ilgstošas klientu attiecības, kas balstās uz labiem pakalpojumiem un elastību. Lai gan arī mēs esam cilvēki un varam laiku pa palaikam kļūdīties, to visu mēs darām, lai jūs varētu ar pilnu pārliecību mūs ieteikt citiem. Jūsu apmierinātība ir mūsu galvenais mērķis.