t-hide

Pratic T-Hide

T-Hide ir inovatīva, izvelkama markīze, kas var sasniegt līdz 700 cm platumu un 400 cm garumu. Tā ir aprīkota ar kasti ar vienkāršām līnijām, un to var pielāgot ar priekšējo izvelkamo balstu un LED apgaismojumu izsmalcinātai un aizsargātai privātajai telpai.

Racionalitāte un tehnoloģija satiekas un ir apkopotas šajā pagarināmajā markīzē. T-Hide ir nojume ar kasti, kuras izmēri var sasniegt 700 cm platumā un 400 cm dziļumā. Paredzēts uzstādīšanai pie sienas, to var aprīkot ar slēptu priekšējo aizkaru, kuru var darbināt ar daudzkanālu tālvadības pulti un var papildināt ar regulējamu LED gaismu sistēmu, lai regulētu spilgtumu. Visas funkcijas var vadīt ar tālvadības pulti vai augstas veiktspējas viedtālruņa aplikāciju. Aprīkots ar oriģinālu aizkaru  spriegošanas sistēmu un ar motorizētu kustību tās slīpums var mainīties no 10 līdz 40 grādiem, lai uzlabotu aizsardzību pret sauli un panāktu izsmalcinātu privātumu. Aizvērta nojume pārvērš kasti izsmalcinātā estētiskā detaļā, kas uzlabo un papildina arhitektūras projektu.

JAUTÄ PIEDÄVÄJUMU

TEHNISKAIS RAKSTUROJUMS: · Izvelkama nojume ar alumīnija kārbu, kas pilnībā aizveras · Maksimālie izmēri: · T-Hide: 700L x 400P cm · T-Code: 595L x 350P cm · Sienas vai griestu stiprinājumi · Regulējams slīpums · Darbojas ar motoru · T- Hide atšķiras no T-Code ar kastes dizainu un iespēju integrēt motorizēto aizkaru uz priekšējā profila

TEHNISKĀS ĪPAŠĪBAS:

Izvelkamas nojume ar alumīnija aizsarg-kasti

  • Tikai motorizēta darbība
  • Ūdens novadīšana no nojumes priekšējā profila sāniem
  • Uzstādāma pie sienas
  • Maksimālais nojumes izmērs: L700 (Platums) x H 400 (Dziļums) cm

Papildu aprīkojums

Slēpts motorizēts aizkars

Apgaismojums

Aptumšojamas baltas gaismas diodes, kas integrētas uz kastes un/vai priekšējā profila

Sensori

  • Lietus
  • Gaismas
  • Vēja