t-code

Pratic T-Code

Katra T-Code detaļa ir izstrādāta stilā, kas apvieno vienkāršību, precizitāti un tehnoloģiju, lai izrotātu āra telpas ar šarmu un funkcionalitāti. Universāls un viegls risinājums gan sienai, gan griestiem.

Paredzēts uzstādīšanai gan pie sienas, gan griestiem, T–Code ir daudzpusīgs risinājums, kas pielāgojas nokomplektētām ēkām un arhitektūrām, vienlaikus uzlabojot līnijas un apjomus. Katru detaļu uzņēmums Pratic ir izstrādājis stilā, kas apvieno minimālismu, stingrību un tehnoloģiju, lai izrotātu āra telpu ar šarmu un funkcionalitāti. Tās izmēri var sasniegt 505 cm platumā un 350 cm dziļumā, savukārt nojumes kaste var griezties un tādējādi var būt no 10 līdz 60 grādiem.

Tāpat kā T-Hide, T-Code tiek piedāvāts dzelzs pelēkā krāsā un rafinētā pelēkā smilšu 9006, baltā 9016 un ziloņkaula 1013 apdarē. Turklāt ir pieejama īpaša akrila audumu kolekcija, kas atbilst visām estētiskajām un aizsardzības prasībām, tostarp Soltis un Screen filtrējošie audumi, kā arī ūdensizturīgie un poliestera audumi.

JAUTÄ PIEDÄVÄJUMU

TEHNISKAIS RAKSTUROJUMS: · Izvelkama nojume ar alumīnija kārbu, kas pilnībā aizveras · Maksimālie izmēri: · T-Hide: 700L x 400P cm · T-Code: 595L x 350P cm · Sienas vai griestu stiprinājumi · Regulējams slīpums · Darbojas ar motoru · T- Hide atšķiras no T-Code ar kastes dizainu un iespēju integrēt motorizētu aizkaru uz priekšējā profila

TEHNISKĀS ĪPAŠĪBAS:

Izvelkamas nojumes ar alumīnija aizsargkārbu.

  • Tikai motorizēta darbība
  • Ūdens novadīšana no nojumes priekšējā profila sāniem
  • Stiprināms pie grieztiem un sienas
  • Maksimālais nojumes izmērs: L 595 (platumā) x A 350 cm (dziļumā)

Papildu aprīkojums

Apgaismojums

Aptumšojamas baltas gaismas diodes, kas integrētas uz kastes un/vai priekšējā profila

Sensori

  • Lietus
  • Gaismas
  • Vēja