Dzīvot skrējienā ir tik ļoti raksturīgi 21. gadsimtam.

Uztrūkties no miega pēc negaidīta modinātāja signāla, nervus kutinošs piedzīvojums Rīgas rīta satiksmes izpildījumā, atdzisušas kafijas malks, steidzīga buča mīļotajam. Un tad vēl darba dienas mutulis, steidzīgs riksis uz vakara treniņu.. Kaut kas no šī ikvienam mums ir zināms.

Piepildīta ikdiena un viltīgie “laika zagļi” liek apzināties, ka mūsu laiks ir limitēts un neatjaunojams resurss. Bet vai mēs to cienām pienācīgi tā vērtībai? Un kā tad īsti varam izrādīt augstsirdīgu cieņu pret šo unikālo resursu? Atslēgas vārds ir kvalitāte. Aizdomājies, cik skaisti būtu pēc garas dienas baudīt vakaru siltā burbuļvannā ar mīļāko mūzikas listi un kvēpināta vīraka smaržu fonā. Vai tieši otrādi, sākt rīta cēlienu ar enerģisku masāžas vannu, lai sagatavotu prātu un muskuļus ražīgai dienai. Šādai ir jābūt kvalitatīvai atpūtai ar pievienoto vērtību – tā, lai doma vien par to liek “skriet skudriņām”!

Kas īsti ir kvalitatīva atpūta?

Kvalitatīvas atpūtas ieguvumiem jau sen vairs nav nepieciešami zinātniski pierādījumi. Par vispārzināmu faktu ir kļuvusi atpūtas pozitīvā ietekme uz cilvēka labsajūtu, pašpārliecinātību un produktivitāti. Tomēr joprojām mēdzam aizmirst, cik nozīmīgi ir brīžiem kļūt bezkaunīgam egoistam un veltīt savu mirkli kvalitatīvai atpūtai.

Bohēmiska kafijošana, treniņš dabā, mākslas šedevru baudījums, itāļu kulinārijas nianšu apguve, izsmalcinātu interjera priekšmetu meklējumi – esam bagāti iespēju daudzveidībā. Tomēr jāatzīst, ka vairums cilvēku atzīst ūdens pozitīvo ietekmi uz pašsajūtu. Šķiet, ka par šo arī gudrie domātāji un zinātnieki ir vienisprātis. Zinātnieks Valeiss Nikols savā darbā Blue Mind pārliecināti apgalvo, ka cilvēks izjūt ūdens pozitīvo ietekmi atrodoties blakus okeānam vai peldbaseinam, un dažkārt pietiek vien izdzirdēt strūklaku maigo šalkoņu. Un tā patiesi ir – pamēģini atcerēties savu pēdējo SPA apmeklējumu.. Jau izdzirdot burbuļvannas maigos sprakšķus uzmetas viegla zosāda! Ne velti youtube varam atrast tik ārkārtīgi daudz Relaxing Water Sounds videoklipus ar desmitiem miljonu skatījumu.

Mēs zinām risinājumu!

Mūsdienu steidzīgas dzīves paraugdemonstrējumi nav vienīgā ikdienas norma – tiem līdzi nāk moderni risinājumi, kas padara mūsu atpūtu kvalitatīvāku. Arī ļaušanās ūdens sniegtajām priekšrocībām vairs nav jāatliek vasaras karstajam laikam vai izredzētajām SPA dienām! Kanādas zīmols Arctic Spas ir radījis jaunus risinājumus SPA pieredzes baudīšanai mājās! Arctic Spas piedāvā unikālus SPA baseinus un masāžas vannas, kas ir ieguvušas atpazīstamību, pateicoties to kvalitātei un modernajam dizainam. Masāžas vannas divvientulībai vai relaksācijai ar draugiem, dažādi tehnoloģiskie risinājumi, pasaules līmeņa konstrukcijas – Arctic Spas piedāvājums ir plašs. Arctic Spas rūpējas par atpūtu arī jebkurā gadalaikā. Silts vasaras vakars vai drēgna, auksta ziemas diena būs patiesi baudāmāka pēc relaksācijas masāžas vannā!

Mājas SPA sniedz iespēju iekļaut kvalitatīvu atpūtu kā daļu no mūsdienu ikdienas steidzīgā skrējiena. Masāžas vannas atslābina muskuļus, mazina sāpes un stresu, uzlabo miegu un imunitāti, kā arī mitrina ādu. Mājas SPA pieredzi varam baudīt mums ērtākajā laikā, tā ir personīga un privāta. Tas ir kvalitatīvs atpūtas brīdis, ko esam tik ļoti pelnījuši.